Apie mus

Sveiki. „Eime per Kelmę!“- tai II-III Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos klasių moksleivių komanda. Kartu su moksleiviais iš Portugalijos, Italijos, Kipro bei Katalonijos dalyvaujame Erasmus+ EUROSTAR („EUROpean Sustainable Tourism and entRepreneurship“) projekte, kurio svarbiausias tikslas – tvaraus turizmo bei jaunuolių verslumo skatinimas. Įkūrėmę šią įmonę, nes labai mylime savo miestą ir norime, kad kuo daugiau šio miestelio gyventojų atrastų gimtąją Kelmę iš naujo, o turistai, atvykę pasisvečiuoti į miestelį, praleistų laiką aktyviai bei naudingai.

Mūsų komanda:

Mokytojas vadovas – ekonomikos ir verslo bei vadybos mokytojas Nerijus Šarauskas (nerijus.sarauskas@jggimnazija.lt)

Įmonės konsultantas – Donatas Jurgutis

Įmonės prezidentas – Ervinas Janušauskas (ervinas.janusauskas@mokinys.jggimnazija.lt)

Kamilė Stonytė (kamile.stonyte@mokinys.jggimnazija.lt) – viceprezidentė, atsakinga už klientų aptarnavimą.

Rimgailė Gedminaitė (rimgaile.gedminaite@mokinys.jggimnazija.lt) – paslaugos kūrimo viceprezidentė. Komandoje kartu su Agne Ralovėcaite ir Eva Narbutaite sudaro ekskursijų maršrutus.

Donata Valošinaitė (donate.valosinaite@mokinys.jggimnazija.lt) – viceprezidentė ir Saulė Jankeliūnaitė sudaro marketingo komandą. Merginos atsakingos už tinklapio bei socialinių tinklų administravimą.

Paulius Leščauskas (paulius.lescauskas@mokinys.jggimnazija.lt) – viceprezidentas ir Milanta Sutkutė dirba finansų skyriuje ir valdo įmonės finansus.

Gido paslaugas vykdo merginos: Kamilė Stonytė, Eva Narbutaitė, Agnė Ralovėcaitė ir Rimgailė Gedminaitė.